Obmedzujúca betónová pätka a chýbajúci asfalt (Murániho ul.)

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 20. septembra 2016

Požiadam o vybratie betónovej pätky, ktorá obmedzuje vozidlá, môže spôsobiť poškodenie olejovej vane, ďalej zaasfaltovanie stredového pruhu, nakoľko niektoré miesta sú tak prepadnuté že autá chytajú predný spojler, počas dažďov sa nasypaná asfaltová drť vymýva a vyplavuje na schody a chodník pod kaplnkou na Murániho ulici.

07. október 2018

nitra michal

Aj po vyse 2 rokoch bez zmien.
04. január 2019

Michal

Keďže bez zmien a reakcií, poprosím o znovuzaslanie kompetentným. Ďakujem.
30. marec 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Uvedený základ stĺpu VO odstráni spol. Elcomp v najbližšom čase.

S polzdravom

OKČ-ŽP
11. apríl 2019

Michal

zatiaľ bez zmeny
26. apríl 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania