Prepadnutý poklop Pražská ulica

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 11. októbra 2016

Prepadnutý poklop na Pražskej ulici, cca 10 cm.

14. august 2017

Michal

Vyjadrenie Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti:
Prepadnutý poklop na Pražskej ulici č. 33653, je dažďový vpust na dažďovej kanalizácii, ktorú spravuje mesto Nitra. S daným problémom je potrebné obrátiť sa na Odbor komunálnych činností a životného prostredia na Mestskom úrade Nitra (bývalé Mestské služby).
16. august 2017

Odpoveď samosprávy

MsÚ v Nitre, Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb Váš podnet zaevidoval a odstránenie závady zahrnie do zoznamu opráv miestnych komunikácií a chodníkov

Ing. Ján Koprda
Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb
Mestský úrad v Nitre

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania