Prepadnutý kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Michal 05. januára 2017

Prepadnutý poklop cca 5 cm na križovatke ulíc Pezinská - Partizánska - Jurkovičova.

12. apríl 2017

nitra michal

bez zmeny
22. január 2019

Michal

bez zmeny-poprosím znocu zaslat kompetentnym
23. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame kompetentným.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania