Tr.A.Hlinku - neodteká voda do dažďovej vpuste

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Nitra, moje mesto (Fb) 17. januára 2017

Dobrý deň,
permanentný problém na priechode pre chodcov pri N-Centro. Stojí tam voda po daždi a niekedy ju už nie je možné ani prekročiť. Prosíme o zabezpečenie opravy nakoľko súčasný stav strpčuje život chodcom, ktorí sú ostriekavaní vodou z prechádzajúcich áut.
Ďakujeme

18. január 2017

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovníci primrznutú vodu z prechodu pre chodcov na Tr. A. Hlinku odstránili dňa 18.1.2017.

Duchoňová, referent pre verejné priestranstvá a aktivačné práce
20. január 2017

Nitra, moje mesto (Fb)

Podnet Vám bol presmerovaný nesprávne, nakoľko predmetom našej žiadosti nebolo odstránenie vody, ale oprava vozovky, obrubníka či chodníka (podľa potreby) tak, aby sa problém neopakoval
24. október 2017

Garbiel

Tento problém sa neustále opakuje vždy keď čo i len trochu naprší, okamžite sa tam tvorí hlboká kaluž - po členok - mám to na vlastnej nohe odskúšané!
Prechod je tým pádom nepoužiteľný a chodci musia chodiť mimo priechodu, čo je úplná katastrofa. To neohovorím o zimnom období keď sa sneh začne topiť.
12. máj 2020

Nitra, moje mesto (Fb)

Požiadalo mesto Nitra správcu komunikácie-slovenskú správu ciest o opravu cesty a vhodné vyspádovanie ku daždovým vpustiam? Nejde o prepadnutý chodník, ale zle vyspádovanú vozovku v mieste priechodu pre chodcov
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Predmetný úsek spadá pod správcu komunikácie-slovenskú správu ciest.
Váš podnet bude zaslaný priamo na Slovenskú správu ciest. O postupe riešenia Vás budem informovať .
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
14. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
V súčastnej dobe je v riešení vyčlenenie úsekov na ceste I/64 ul tr. A. Hlinku do zaradenia plánu opráva na rok 2021.
S pozdravom
Vladimír Žiak SSC.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania