Prepadnuta cesta

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

prepadnuta cesta

02. marec 2017

Odpoveď samosprávy

MsÚ v Nitre, Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb Váš podnet zaevidoval a odstránenie závady zahrnie do zoznamu opráv miestnych komunikácií a chodníkov na rok 2017.

Ing. Ján Koprda
Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb
Mestský úrad v Nitre
04. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetná závada bola odstránená v 11.týždni 2017.

Ing. Ján Koprda
Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb
Mestský úrad v Nitre
12. apríl 2017

nitra michal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania