Vytrhnute zabradlie

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: Tomas Jedno, 10. mája 2013

Klokočina, skatedráha, nad ňou sa nachádzajúci chodnik. Volal som 7.5.2013 na telefón, ktorý je uvedený ako kontaktný na správu ihriska. Očividne sa to nedostalo na správny stôl. Kým sa to nedozvedia tiež spoluobčania a skončí to v zberných surovinách.

10. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Závada bola ihneď odstúpená na vybavenie správcovi.

Mestský úrad v Nitre
21. máj 2013

Tomas Jedno

odpociva stale v pokoji, 7dni po nahlaseni.
02. január 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, pretrváva ešte daný problém / bol daný podnet vyriešený?
26. február 2018

Tomas Jedno

vyriesene

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.