Bublinky na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal Vlastný 09. júla 2017

Na chodníku sa nachádzajú asfaltové bubliny, ktoré sú posiate po celom chodníku. Bublinky popraskať a diery zaasfaltovať, prípadne vymeniť celý chodník. Rozhodne opravu netreba odkladať, jedná sa o frekventované miesto.

24. júl 2017

Odpoveď samosprávy

MsÚ v Nitre, Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb Váš podnet zaevidoval a odstránenie závady zahrnie do zoznamu opráv miestnych komunikácií a chodníkov na rok 2017. Odstraňovanie nahlásených a zistených závad prebieha podľa dôležitosti, až do vyčerpania finančného krytia. Nahlásených závad, výtlkov na MK a chodníkov je veľké množstvo a denne pribúdajú. Veríme, že sa nám podarí podstatnú časť vyriešiť k spokojnosti všetkých užívateľov MK a chodníkov.



Ing. Ján Koprda
Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb
Mestský úrad v Nitre
24. júl 2017

Michal Vlastný

Dlhodobo sa tento chodník nerieši, pričom tadiaľ dennodenne ľudia vystupujú z autobusu. Ak nie sú peniaze v rozpočte, tak bude stačiť nasledovné opatrenie:
https://zelenahliadka.blog.sme.sk/c/417311/ako-sme-na-cyklolavke-pristavneho-mosta-asfaltove-krtince-zatlkali.html

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania