Rozbité chodníky v parku pod hradom smerom ku kúpalisku

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Žiadame o nápravu.

12. február 2020

Pavol Masar

od júla 2017 sa to nerieši ?! stav je stále len horší ! kedy ?
14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem Vám za podnet ktorý som opätovne zaslala Stredisku mestských služieb.

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetné chodníky v celom parku si vyžadujú celkovú rekonštrukciu čo si vyžaduje nemalé finančné prostriedky t.j. je potrebné schváliť investičnú akciu. Preto opätovne odporúčame odstúpiť na VMČ č. 2 - Staré mesto, aby predmetnú investičnú akciu zaradilo do zásobníka investičných akcií mesta Nitry.

Stredisko mestských služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania