Golianova ul. - prerastená zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Ivo 14. augusta 2017

Dobrý deň,
prosím o orezanie divo rastúceho kríku, ktorý už zarastá do chodníka. Prosím o jeho úplne odstránenie alebo orezanie aspoň 1meter od hranice chodníka.
Ďakujem

15. august 2017

Odpoveď samosprávy

Krík ostrihaný 15.8.17, priechodnosť zabezpečená.

Gavalovič
OKČ-ŽP
15. august 2017

Ivo

Ďakujem za vyriešenie podnetu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania