Čiastočne demontovaný spomaľovací retardér

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: Michaela Hefková, 08. novembra 2017

Dobrý deň,

na ulici Ľ. Okánika, v obytnej zóne zo strany Nábrežia mládeže je poškodený spomaľovací retardér. Dve platne sú demontované a voľne ležiace popri ceste, aj s vybranými šróbami. Ďalšie sa pri prejazde autom i bicyklom labilne hýbu. Prosím o riadnu fixáciu spomaľovača.

S pozdravom
Michaela Hefková

09. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Podľa informácií zo strediska mestských služieb bol spomaľovací prah demontovaný a v krátkej dobe bude nahradený.

Ing. Milan Bartoš, MsÚ Nitra, OKČaŽP
12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Nový spomaľovací prah na MK Ľudovíta Okánika bol opätovne namontovaný a je namontovaný podľa schváleného určenia.

Ing. Ján Koprda
Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb
Mestský úrad v Nitre

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania