Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Kamienky mimo ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve

Zaslal: Martin Hattas, 09. novembra 2017

Dobrý deň, na dvoch ihriskách sú vysypané kamienky mimo vyčlenenú plochu ihriska. Zrejme realizátor podcenil terén. Rozhodne by to chcelo navýšiť zadný okraj ihriska a kamienky mimo plochu ihriska odstrániť.

Rovnaký problém je aj na ihrisku za Maurosom, tiež sa kamienky sypú dole brehom...

13. december 2017

Martin Hattas

Vybavené, môžete uzavrieť.
20. apríl 2018

Martin Hattas

Kamienky zaplavujú trávnatú plochu

Dobrý deň, kamienky zaplavujú trávnatú plochu okolo ihriska. Buď zväčšíte ohradu, alebo nadbytočné kamienky zlikvidujte.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.