Vrak na Kmeťovej

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: Martin Hattas, 14. novembra 2017

Dobrý deň, na Kmeťovej ulici je odparkovaný vrak, žiaľ nemá ŠPZ.

06. marec 2018

Martin Hattas

Podnet vyriešený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.