Skruža a nefukčná tel. búdka

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Uzavretý
meno
Michal Vlastný 15. novembra 2017

Dobrý deň, navrhujem skružu odstrániť a tiež aj nefunkčnú telefónu búdku, ktorá má jednu sklenenú stenu rozbitú. Nechápem, prečo tieto prvky z devedesiatych rokov stále figurujú v priestore.

03. apríl 2018

Michal Vlastný

Uvedený podnet by som dal ako uzavretý, nakoľko uvedené skruže prekvapivo opustili náš verejný priestor. Búdka však stále stojí na svojom mieste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania