Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neodhrnutý chodník + malý bonus

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: Marián, 06. decembra 2017

Dobrý deň

Chcel by som upozorniť na neočistený chodník od snehu resp. už ľadu, ktorý slúži ako prístupová cesta z/na autobusovú zastávku a do škôlky MŠ Štiavnická. Denne tade prejde nespočetné množstvo ľudí. Rodičia s deťmi majú problém sa prebrodiť.

A po včerajšej (05.12.2017) "akcii" je prístup do škôlky obohatení o blato !!! Zostala tam krásna oráčina.
Dnes (06.12.2017) ráno samá voda, ľad, blato. KRÁSA !!!

Pekného MIKULÁŠA :)

Marián

12. december 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník v 45.týždni odhrnutý.

Ing. Ján Koprda
Odbor komunálnych činností a životného prostredia - Stredisko mestských služieb
Mestský úrad v Nitre

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.