Skládka odpadu - Pri Spojenej škole/Zastávka MHD Centro

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Pucherová, 03. februára 2018

V kríkoch, v blízkosti spevneného chodníka a zastávky MHD sa nachádza nelegálne uložený odpad. Plocha sa v poslednom období zväčšuje. Pribúdajú aj vyhodené potraviny.

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený v 7.týždni.

Košičár
OKČ-ŽP SMS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.