Zničená lavička

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Zaslal: medovykonik, 16. februára 2018

znicena lavicka uz asi tyzden na jeleneckej ulici oproti obchodu

16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Lavička odstránená, po oprave bude namontovaná.

Hamza P.
OKČ a ŽP - SMS
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Opravené - 19.2.2018.

Pavol Hamza
OKČ a ŽP- SMS

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.