Domy sú už dostavané

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
mano manaj 04. mája 2018

Južný Prameň má už dostavané, treba sa zbaviť bordelu.....

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Nelegálne umiestnený odpad bol dnes odstránený.

Mgr. Martin Pavelka, Mestský úrad Nitra, Odbor komunálnych činností a životného prostredia, ref. pre odpadové hospodárstvo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.