Odstránenie starých stĺpov

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Nitra, moje mesto (Fb) 10. mája 2018

Dobrý deň, prosíme o odstránenie starých stĺpov, ktoré zostali v našich uliciach. Nevyzerá to dobre, neplnia už svoj účel a bránia chodcom.
Stĺpy sa nachádzajú na ulici J.Kráľa pri Župnom námestí.Ďakujeme
Nitra, moje mesto (Fb)

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Na demontáž podperných bodov na ulici J. Kráľa, Župné námestie bol vygenerovaný príkaz na ich realizáciu. Podperný bod bude demontovaný do 30 dní.

S pozdravom

Západoslovenská distribučná a. s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania