Ul.Janka Kráľa - bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Ivo 23. júla 2018

Dobrý deň,
chcel by som Vás poprosiť o zabezpečenie doasfaltovania zarasteného priestoru na chodníku, ktorý tam zostal po bývalom strome.
Strom je už dlhšiu dobu odpílený, zostala tam však po ňom takáto bariéra a znižuje komfort chodca.
Ďakujem pekne

07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet vyriešený
S pozdravom


OKČ-ŽP
Stredisko mestských služieb
10. apríl 2019

Ivo

Ďakujem pekne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania