Výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

vyttlk cez cestu na presovskej ulici pri dome cislo 24

18. december 2018

Michal

opravené. ďakujem.
19. december 2018

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
20. december 2018

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania