Zivotu nebezpecne otacanie do protismeru

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. októbra 2013

Na Hviezdoslavovej Triede je na dennom poriadku jazda v protismere ako je na fotke denne sa tu otacaju soferi aut ktore nepoznaju cestu .odporucam pridat znacku oznamujucu ze ak sa otocia su v protismere a to na krizovatku s Prazskou nakolko je tu znacka prikazaneho smeru ale je lahko prehliadnutelna nakolko je nemozne umiestnena a vodorovne dopravne znacenie aj k zidovskemu cintorinu a z vyjazdu pri cintorine pridat znacku prikazany smer. Podla mna je len otazka casu kedy sa tu stane nestastie.

09. október 2013

Odpoveď samosprávy

Uvedenú situáciu a riešenie posúdi dopravný inžinier a navrhne možné riešenie.

Mestský úrad v Nitre
16. október 2013

Odpoveď samosprávy

Váš podnet na riešenie dopravnej situácie v mieste napojenia výjazdu zo židovského cintorína na jednosmerný úsek miestnej komunikácie Hviezdoslavova sme prerokovali s dopravným inžinierom z Krajského dopravného inšpektorátu v Nitre a bol daný súhlas na osadenie príslušného dopravného značenia, ktoré zabezpečí jednosmerný výjazd vozidiel. Cestný správny orgán pre miestne komunikácie vydal určenie použitia a umiestnenia príslušného dopravného značenia. Nakoľko výjazd vozidiel je od pozemku, ktorý vlastní Židovská náboženská obec, vyzvali sme ich, aby príslušné dopravné značenie osadili na ich náklady.

Ing. Ján Pánský, útvar hlavného architekta Mestského úradu v Nitre
16. október 2013

Odpoveď samosprávy

Váš podnet na riešenie dopravnej situácie v mieste napojenia výjazdu zo židovského cintorína na jednosmerný úsek miestnej komunikácie Hviezdoslavova sme prerokovali s dopravným inžinierom z Krajského dopravného inšpektorátu v Nitre a bol daný súhlas na osadenie príslušného dopravného značenia, ktoré zabezpečí jednosmerný výjazd vozidiel. Cestný správny orgán pre miestne komunikácie vydal určenie použitia a umiestnenia príslušného dopravného značenia. Nakoľko výjazd vozidiel je od pozemku, ktorý vlastní Židovská náboženská obec, vyzvali sme ich, aby príslušné dopravné značenie osadili na ich náklady.

Ing. Ján Pánský, útvar hlavného architekta Mestského úradu v Nitre
02. január 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, pretrváva ešte daný problém / bol daný podnet vyriešený?
26. júl 2017

Anonymný užívateľ

Ano stale pretrvava
26. júl 2017

Anonymný užívateľ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania