Spadnutý strom na turistickom chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal Vlastný 23. októbra 2018

Môžem poprosiť kompetentných o odstránenie spadnutého stromu, ktorý blokuje plynulý prechod na modrej turistickej značke v oblasti kamenného mora pod Zoborom.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odbor komunálnych činností a životného prostredia MsÚ Nitra v spolupráci so Štátnou ochranou prírody zabezpečil odstránenie uvedenej prekážky na chodníku aj keď to bola povinnosť správcu daného lesného porastu .

Ing. Pavol Jakubčin , odbor komunálnych činností a životného prostredia , MsÚ v Nitre
07. november 2018

Michal Vlastný

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania