Vrak - Matica

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal Vlastný 27. októbra 2018

Dobrý deň, auto na obrázku, už dlhšiu dobu zaberá miesto na parkovacej ploche pri Matici. Prosím o kontaktovanie majiteľa, aby sa parkovacia plocha mohla znova uvoľniť pre tých, ktorý tam v skutočnosti potrebujú parkovať. Ďakujem.

13. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
V prvom rade musíme dať zistiť majiteľa vozidla a potom ho vyzveme na odstránenie.

S pozdravom

Zuzana Bédiová
odbor komunálnych činností a ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.