Dolné Hony-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Stefan Billik 27. decembra 2018

Kedy bude spustene osvetlenie kruhovych objazdov na prelozenej ceste cislo 64? Kruhove objazdy 64/593
Kedy bude opravene osvetlenie na kruhovom objazde Topolcianska/Dolne hony, kde svieti len jedna lampa zo styroch, jedna chyba aj so stlpom?

Je to ako cierna diera popri priemyselnom parku JR, ktory je par metrov vedla.

Dakujem.

14. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, okružné križovatky ktoré spomínate vo svojom podnete mesto Nitra nemá zatiaľ v správe. Váš podnet odstupujeme spoločnosti MH-Invest, ktorá zabezpečuje ich výstavbu a následne po skolaudovaní odovzdáva do správy. Priestor strategického priemyselného parku je územne situovaný do viacerých katastrov a aj do kompetencií viacerých správcovských spoločností. Po ukončení prác a odovzdaní diela príslušnému správcovi bude aj Vami uvádzaná pripomienka verím že k spokojnosti vyriešená.
Kto? Problém bude riešiť budúci správca . Podľa katastra a aj kompetencií to môže byť viacero správcov.

Ing. Pavol Jakubčin , odbor komunálnych činností a životného prostredia, MsÚ Nitra.
14. január 2019

Stefan Billik

Mame to na haku.
21. január 2019

Stefan Billik

Asi ste ma nerozumeli. Svetelne podmienky na neosvetlenom kruhovom objazde z tak vysokou frekvenciou dopravy popri intenzivne osvetlenom objekte jaguar sú úbohé.
Za normálnych podmienok sa to dá zvládnuť, ale keď sa tam pohybujú ľudia, nie je ich vidieť.
V piatok 18.1.2019 tam bolo relko auto, opravovali osvetlenie, tak už polovica kruhoveho objazdu pri benzínovej pumpe svieti, dúfam, že ešte neskončili.
31. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň , verejné osvetlenie na predmetných kruhových križovatkách v blízkosti priemyselného parku je opravené a sfunkčnení. Oprava resp. znovu spustenie bolo vykonané v spolupráci so spoločnosťou MH Invest , ktorá časť týchto objektov zastrešuje.

Pavol Jakučin , odbor komunálnych činností a životného prostredia , MsÚ Nitra.
31. január 2019

Stefan Billik

Jasné, už to svieti. Okrem kruhovej križovatky Dolne Hony - Topoľčianska, kde je asi 5 stĺpov nefunkčných. To je ale v správe mesta, a na to treba už peniaze, ktoré nie sú a ani nikdy nebudú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania