Murániho-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 04. januára 2019

Neodpratané lístie na Murániho ulici pri schodoch od parkoviska k Murániho 22,24,..

25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené priestranstvo dáme vyčistiť pracovníkom na aktivačné práce v 5. týždni 2019.

Ing. Pavol Jakubčin - Odbor komunálnych činností a životného prostredia
07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Lístie ako aj neporiadok na Murániho ulici pri schodoch od parkoviska k Murániho 22,24 aktivační pracovníci upratali 6.2.2019.

Duchoňová - Odbor komunálnych činností a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania