Popradská-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 16. februára 2019

Nedemontované stĺpy, ktoré už neplnia svoj účel 3ks

25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Nefunkčná telekomunikačná podpera bola 21.2.2019 zdemontovaná.

S pozdravom


Slovak Telekom, a.s.
Martin Moravčík
03. marec 2019

Michal

Podnet je len z časti vyriešený nakoľko len Telecom demontoval stĺp. Zvyšné dva stĺpy tam zostali.
11. apríl 2019

Michal

Telecom reaguje vždy promptne, no stĺp po verejnom osvetlení a dopravnej značke je stále tam.
09. máj 2019

Michal

bez odpovede a vyriešenia.
20. júl 2019

Michal

ešte jeden stĺp po lampe zostal
27. september 2019

Michal

stĺp po verejnom osvetlení nie je demontovaný

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania