Popradská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

znečistený chodník na Popradskej ulici.

07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Znečistený chodník na Popradskej ulici sme upratali pomocou aktivačných pracovníkov dňa 7.3.2019.


S pozdravom


Duchoňavá
OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.