Popradská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

výtlky na chodníku poblíž križovatky popradská Kmeťová

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Odbor komunálnych činnosti a životného prostredia - Stredisko mestských služieb žiadosť zaevidoval a po posúdení závažnosti, zahrnie odstránenie závady do zoznamu „Opráv miestnych komunikácií /MK/ a chodníkov na rok 2019“. Odstraňovanie nahlásených a zistených závad prebieha podľa dôležitosti, až do vyčerpania finančného krytia. Nahlásených závad, výtlkov na MK a chodníkov je veľké množstvo a denne pribúdajú. Veríme, že sa nám podarí podstatnú časť vyriešiť k spokojnosti všetkých užívateľov MK a chodníkov.
S pozdravom


OKČ-ŽP-Stredisko mestských služieb
12. október 2019

Michal

nevyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania