Výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

cesta na prešovskej ulici. výtlky

02. december 2013

Odpoveď samosprávy

Mestské služby ako správca komunikácií zabezpečujú postupné opravy výtlkov podľa ich rozsahu.

Mestský úrad v Nitre
11. apríl 2014

nitra

Výtlk je konečne opravený, neveril som už tomu ale stalo sa:) Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania