Sihoť-nadbytočný stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

nadbytočný elektrický stĺp.

27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný ZSE na odstránenie el. stĺpa.

S pozdravom

OKČ-ŽP
04. máj 2019

Michal

chcem sa spýtať, či sa ZSE aj vyjadruje k nahláseným podnetom....
13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

na základe Vašej požiadavky sme vygenerovali príkaz na demontáž nefunkčného stožiara pri letnom kúpalisku parcela č. 1-3221 možno 1-3325/1 , Nitra.. Príkaz bude vybavený v najbližšom možnom termíne.

Západoslovenská distribučná, a. s.
21. júl 2019

Michal

nevyriešené
20. september 2019

Michal

vyriešené
20. september 2019

Michal

vyriešené.
20. september 2019

Michal

vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania