Viničky-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

po výkopových prácach pod výbehom pre psy (pod Murániho ulicou) bola zem vyrovnaná len bágrom. je potrebné plochu zrovnať ručne, vyrovnať zle spätne osadenú značku a vysiať trávu, ktorá bolo zničená

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Na danom mieste prebiehala rozkopávka, dajú priestor do pôvodného stavu do 15.5.2019.

S pozdravom

OKČ-ŽP
21. máj 2019

Michal

značka osadená nakryvo, terén upravený len ťažkým mechanizmom, tráva nevysiata. bolo by potrebné terén upraviť ručne a pozbierať zbytky potrubia plus to isté zostalo aj nad výbehom pre psov -za cestou smerom na lezeckú stenu, výkopové práce prebehli aj tam.
25. júl 2019

Michal

značku vyrovnali, dosypali zem, no je to potrebné zrovnať aj ručným náradím nielen ťažkou technikou a vyhrabať kusy betónu, ktoré sú tam. ako sa to potom bude kosiť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania