Fraňa Mojtu-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Júlia 18. apríla 2019

Upozornujem na vyrazne poskodeny poklop rovno pred vchodom do Evanjelickeho kostola. Dakujem za opravu.

25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Nakoľko sa nejedná o pozemok mesta, bol podnet zaslaný na Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi Augsburského vyznania na Slovensku na riešenie a odstránenie poškodeného poklopu.
S pozdravom


OKČ-ŽP
19. júl 2019

Jana

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.