Za Ferenitkou-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Matúš Kanás 28. apríla 2019

Dobrý deň, poprosím o opravu chodníka vedúceho k bytovému domu, ktorý je vo vlastníctve mesta. Uvedený chodník je v oblasti kanalizačnej skruže dlhodobo podmieľaný a úbytkom zeminy pod ním začína praskať a hrozí jeho prepadnutie. Vopred ďakujem za skoré riešenie.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie ZSVS a.s.
S pozdravom


OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania