Na Hôrke-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Michal 29. apríla 2019

poprosím opätovne vyrezať šípový krík, ktorý presahuje do chodníka, ostrihať (vyrezať) ďalší, ktorý sa nachádza poblíž, nakoľko sa tam drží odpad a nevedia to okolo pokosiť. krík prekrýva aj stavebný odpad...

30. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený.
S pozdravom

OKČ-ŽP Stredisko mestských služieb
04. máj 2019

Michal

krík vyrezaný, no druhý sa neorezal a nedal do poriadku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.