Rozpadnute schody

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

rozpadnute schody na muranho ulici od vchodov cislo 24 a 22 na parkovisko

18. január 2014

Odpoveď samosprávy

Opravu schodov zabezpečia Mestské služby v Nitre

MsÚ v Nitre
19. január 2014

Michal

super a ak to bude hotové tento prvý pol rok TOHOTO roku tak veľká spokojnosť.
10. február 2014

Michal

Mohol by som sa dozvedieť od kompetentných nejaký časový horizont opravy?
14. júl 2014

nitra

Stav po 7 mesiacoch- BEZ ZMENY!
05. marec 2015

nitra

4.marec 2015 bohuzial ziadna zmena i napriek prislubom.
05. december 2015

nitra michal

Vyriešené.
17. december 2015

Peter

Neskutočná premena

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania