Štúrova-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Vladimír Paraska 07. mája 2019

Rozrasteny strom znemoznuje prechod po chodniku. Chodec, ci cyklista musi ist okolo cez travu.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na Stredisko mestských služieb na riešenie,
S pozdravom

OKČ-ŽP
19. júl 2019

Dano Hajek

Tento strom je už orezaný, podnet vyriešený, dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania