Diera okolo poklopov na hydranty

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

diera okolo poklopov na hydranty pred domom cislo 34 na presovskej ulici

18. január 2014

Odpoveď samosprávy

Drobné závady a výtlky sa riešia následne po skončení zimnej údržby.

Mestský úrad v Nitre
19. január 2014

Michal

ešte koľko tých zimných sezón bude kým sa to opraví?
02. január 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, pretrváva ešte daný problém / bol daný podnet vyriešený?
06. február 2018

nitra michal

bez zmeny-nevyriešené
10. marec 2018

Michal

dany podnet mal byt odstraneny podla vyjadrenia mestskeho uradu v NR v roku 2014 a stale nic....4 roky je asi kratka doba...
12. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve opätovne zaslali.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
05. september 2018

Michal

Dobrý deň, tlmiče a čapy dostavajú denne celkom dobre zabrať. Chcel by som Vás požiadať o vyspravenie vozovky okolo poklopov, kým je ešte vhodné počasie. Ďakujem.
22. január 2019

Michal

bez zmeny-poprosim opatovne zaslat kompetentnym...
22. január 2019

Michal

foto 2
22. január 2019

Michal

foto 2
06. máj 2019

Michal

bez zmeny, problém pretrváva.
15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pretrváva ešte daný problém?
Ďakujem

MsÚ M.Dirnbach
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Poklopy patria Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti a.s.
20. november 2019

Odkaz pre starostu

Vazeny p.Michal, nahlaste prosim podnet telefonicky:

https://www.zsvs.sk/kontakt/kontakty/
27. marec 2020

Michal

bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania