Chrenovská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Mário Sabo 17. mája 2019

Poprosím o zriadenie bezbariérového vstupu, chodníka na prechod pre chodcov, Chrenovská ulica. Týmto prechodom pre chodcov, každý deň chodí množstvo dôchodcov a ľudí so sťaženým pohybom, ktorý bývajú v uliciach starej chrenovej a chodia každý deň do obchodu.
Ďakujem

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je zaslaný na riešenie odboru investičnej výstavby a rozvoja

S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania