Popradská-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

neodpratané vypílené konáre

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na stredisko mestských služieb
S pozdravom

OKČ-ŽP
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Haluzinu odvezieme ako náhle nám to umožní počasie a aspoň čiastočne preschne terén.
Ďakujeme za pochopenie.
Vencelová SMS


OKČ-ŽP Stredisko mestských služieb
17. jún 2019

Jana

Dobrý deň,

nezabudli ste na odvoz tejto haluziny?
25. jún 2019

Jana

Haluzina je odvezena, mozete oznacit podnet za vybaveny. Dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania