Dlhá-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Ivo 30. mája 2019

Dobrý deň,
prosím o doplnenie chýbajúceho vodorovného a zvislého dopravného značenia IP 6 a IP 7 priechod pre chodcov a priechod pre cyklistov na novej cyklotrase.
Ďakujem

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie Odboru investičnej výstavby a rozvoja.

S pozdravom

OKČ-ŽP
26. október 2019

Palino

Stále nič.... vzhľadom na to, že tadiaľi chodia cyklisti, chodci a mamičky s kočíkmi a že je to časť cyklotrasy, je zaujímavé, že od nahlásenia sa nič neudialo. Ak to je časť cyklotrasy, dávno to malo byť... Prosím o predpokladaný termín doriešenia. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.