Spojovacia-parkovanie-problémové
Zodpovednosť za riešenie:
Nitra
Vyriešený
Žiadam o vyzvanie osôb, ktoré načierno osadili betónové kocky, v zadnej časti vybetńovali kus pozemku, aby vrátili miesto do pôvodného stavu. Ak nie ony, žiadam, aby to za nich urobilo mesto a to bezodkladne a urýchlene.
Žiadal som o to pred pár mesiacmi a do dnešného dňa žiadne konanie.
Pozemok je na katastry vedený ako zeleň, doplnková zeleň a nie ako parkovisko. Autá križujú chodník kadiaľ chodia ľudia aj deti.
Autá patria obyvateľov bytovky Spojovacia 18.
Žiadam, aby už TERAZ bola zamedzený ďalší vjazd pretože kým sa to začne riešiť, môže tam niekoho auto zraziť.
12. jún 2019
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
podnet poslaný na vyjadrenie Mestskej polícii.
S pozdravom
OKČ-ŽP
04. február 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň dnes budem komunikovať s oddelením majetku mesta a stavebným úradom ci bolo požiadané o povolenie na vytvorenie parkovacieho miesta musím preveriť či nemá konkrétny človek na daný pozemok nájomnú zmluvu .
Každopádne vás budem informovať o riešení problému .
S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
04. február 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Po preverení daného pozemku bude odstránenie vydlaždičkovaného koľajiska prebiehať v jarných mesiacoch .
Prajem pekný deň.
S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
17. august 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Podnet je v riešení odbor majetku na zaklade žiadosti oslovil majiteľa ktorý tam parkuje.
Majiteľ prisľúbil že miesto už využívať nebude a odstráni kachlicky z trávnika.
Prajem pekný deň.
S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.
26. august 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Nielen tento podnet je v štádiu riešenia momentálne sa riešila garáž ktorá bola odstránená a majiteľka prisľúbila aj odstránenie betónových dlaždičiek.
Prajem pekný deň.
S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
27. august 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Aj tento podnet je v riešení ako aj podnet ktorého fotky som poslala .
Prajem pekný deň.
S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
06. november 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Dovoľte mi informovať vás že váš podnet bol niekoľko krát zaslaný patričným odborom a ešte stále je v štádiu riešenia nakoľko jeho riešenie si vyžaduje preverenie dokladov ktoré sú procesne zložitejšie. Prosím vás z tohto dôvodu o trpezlivosť o ďalšom vývoji vás budem informovať .
Prajem pekný deň.
S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
25. február 2021
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň
Opätovne sa budem informovať o postupe pri riešení podnetu na Odbore Majetku .
Prajem pekný deň.
S pozdravom za MsU Cok Steinemannová.
Diskusia
Peter Selsky
Ja som žiadal o odstránenie dlažby, opravu kanála, obnovenie trávnika a osadenie zábrany!!!
Budem sa na Vás sťažovať.