Moyzesova-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
A. 31. mája 2019

Poprosim urychlene o opravu kablu, ktory visi nad ulicou Moyzesova 2 a 3. Kabel moze kedykolvek spadnut

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet bol zaslaný na riešenie ZSE.
Čakáme odpoveď.
S pozdravom



OKČ-ŽP
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený.
S pozdravom

OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.