Štefánikova trieda-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
A. 31. mája 2019

Poprosim o odstranenie dvoch zbytocnych stĺpikov na trávnatej ploche pri VÚB.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet bol zaslaný majiteľovi pozemku t. j. VÚB a. s., ktorá oznámila, že po preverení podnetu , predmetný stĺp vyriešia.

S pozdravom

OKČ-ŽP
18. júl 2019

Jana

Podnet je vyriešený, stĺpik je odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania