Pražská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený

Priechod pre chodcov z Jurkovicovej na Pražsku, smerom ku cintorinu, neustale znecisteny chodnik, aj priechod od blata. O to horsie ked prsi. Deje sa to odkedy sa travnik v blizkosti zmenil na neviem ci legalne parkovisko a namiesto travy ostalo len blato.

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.
S pozdravom
R. Ambróziová

OKČ-ŽP
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený. Vyčistené 19.6.2019.

S pozdravom

OKČ-ŽP
19. jún 2019

Mário Halás

Chodnik je cistejsi, len sa obavam ze sa to bude musiet riesit vzdy po dazdi, kedze auta tam parkuju nonstop a situacia sa bude opakovat pokym sa nenajde ine riesenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania