Párovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení

Dobrý deň, po minuloročnej oprave chodníka na Párovskej 7, pri hlavnej ceste, zostal po robotnikoch takyto neporiadok. Ak by to bolo možné, prosím o odstránenie. Ďakujem

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie stredisku mestských služieb.
S pozdravom


OKČ-ŽP
18. júl 2019

Jana

Podnet je už vyriešený.
18. júl 2019

Monika Dianová Nitra

Problém vyriešený nie je, zvyšky chodníka sa tam stále nachádzajú..
19. júl 2019

Jana

Prepáčte, ja som tam bola a pri chodníku som nič som nevidela. Kde to tam konkretne je?
19. júl 2019

Monika Dianová Nitra

Poobede vám od fotím lepšiu fotku a pošlem sem do komentára.
19. júl 2019

Monika Dianová Nitra

Dobrý deň, snáď to už je lepšie odfotene a budete približne vedieť kde to je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.