Jurkovičova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jana 09. júna 2019

Dobrý deň, slivka už prerástla nad chodník na Hviezdoslavovej ulici pri prvej zastavke MHD. Jana

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet poslaný na stredisko mestských služieb.
S pozdravom


OKČ-ŽP
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet je vyriešený

S pozdravom

OKČ-ŽP Stredisko mestských služieb
11. jún 2019

Jana

Ďakujem za rýchle vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania