Škultétyho-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jakub 10. júna 2019

Dlhodobo odstavene vozidlo ktore naviac este aj parkuje na vodorovnom znaceni parkovacieho miesta cim zabranuje plnohodnotnemu parkovaniu dalsieho vozidla.

11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet poslaný na riešenie MP.
S pozdravom

OKČ-ŽP
17. jún 2019

Jakub

Dobry den. Smiem sa spytat v akom stadiu riesenia sa nachadza tento podnet? Dakujem
16. október 2019

A.

je 16.10.2019 - aky je stav podnetu?
16. október 2019

Kubik Hochman

Auto je prec.. Ale koho zasluhou neviem :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.