Nitrianska-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 17. júna 2019

Vsetky semafori v celej Nitre su spinave a je na nich obrovsky nanos prachu,... na krytoch svetiel. Nieje vidieť ani ake svetlo svieti na nich pocas dna a uz ani za šera. Je mozne zabezpecit ze ich niekto vsetky umyje?
Obrazok je ilustracny

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na riešenie fi Elcomp.
S pozdravom

OKČ-ŽP
28. júl 2019

Michal

20 juna ppdnet zaslany samosprave, presiel viac ako mesiac a firma nekona.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.