Hviezdoslavova trieda-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Uzavretý
meno
Veronika 17. júna 2019

Dobrý deň, chcela by som vás požiadať o vyčistenie dvoch asfaltových plôch na Borine pod baštou. Odstrániť vrstvy ihličia - aj po okrajoch a náletové dreviny na ploche, aby sme to mohli používať.

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
lokalita sa nedá bližšie identifikovať, ale pravdepodobne sa jedná o súkromný pozemok .
Nie je v správe mesta.
S pozdravom



OKČ-ŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.