Mikovíniho-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

Vyriešený
meno
Jana 20. júna 2019

Dobrý deň,
prosím opraviť lavičku na Mikoviniho.

21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

podnet zaslaný na Stredisko mestských služieb .
S pozdravom

OKČ-ŽP
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Oprava lavičky je zaradená do zoznamu opráv.
S pozdravom

OKČ-ŽP Stredisko mestských služieb
04. júl 2019

Jana

Lavička je už opravená, podnet je vyriešený. Ďakujeme,

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania